Scoala Gimnaziala Nr.1 Borla

Scoala noastra in imagini nbsp; SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BORLA COD SIRUES661804 ADRESA BORLA NR.239, JUD. SĂLAJ, COD POȘTAL 457046 TELEFON 0260623523 FAX0372870216 E-MAIL scoalaborlayahoo.com Momente din viata noastra scolara8211; prezentare video Galerie foto 8222;Scoala Altfel 20148243; In perioara 01.04.2013-05.04.2013 in cadrul saptamanii 8222;Scoala Altfel8221; , la scoala noastra, s-au desfasurat o serie .

OVERVIEW

This web page scoalaborla.ro currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users).

SCOALABORLA.RO RANKINGS

This web page scoalaborla.ro has seen diverging levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for scoalaborla.ro

Traffic ranking (by month) for scoalaborla.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalaborla.ro

WHAT DOES SCOALABORLA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaborla.ro Mobile Screenshot of scoalaborla.ro Tablet Screenshot of scoalaborla.ro

SCOALABORLA.RO HOST

I observed that a single page on scoalaborla.ro took one thousand four hundred and sixty-nine milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
85.9.26.13

I diagnosed that this domain is utilizing the Apache operating system.

Scoala Gimnaziala Nr.1 Borla

DESCRIPTION

CONTENT

This web page scoalaborla.ro has the following on the web site, "Rarr; Proces-Verbal candidati admisi pentru participarea la concurs ocupare post de secretar scoala." Our analyzers viewed that the webpage also said " Rarr; Proces-Verbal candidati admisi pentru participarea la concurs ocupare post de administrator financiar." The Website also said " Rarr; Gospodărie ecologică Környezetbarát háztartás Hajnalcsillag csoport."

VIEW SUBSEQUENT DOMAINS

Scoala Brancoveneasca

Dacă îți iubești copilul, arat-o prin educația pe care i-o dai. Sfântul Ioan Gură de Aur. Bd 1 Mai, nr. 44, etaj 2, Constanţa.

Scoala Butoiu de Jos Scoala Butoiu de Jos

Inscrierea in invatamantul primar 2015-2016. Afișarea circumscripțiilor școlare și a planului de școlarizare propus, respectiv numărul de clase pregătitoare alocate, la fiecare unitate de învățământ, inclusiv pe site-ul acesteia, dacă există, și pe site-ul inspectoratului școlar. Anunțarea, prin afișare la sediul unității de învățământ, a criteriilor specifice de departajare elaborate de unitățile de învățăm.

ŞCOALA GIMNAZIALĂ CALAFINDEŞTI

Şcoala Gimnazială Calafindesti, Comuna Calafindeşti, Judeţul Suceava, România. Ziua Europei, ziua tuturor cetatenilor europeni! Calendarul inscrierii in invatamantul primar pentru anul scolar 2014-2015. Inscrierea in invatamantul primar 2015. La revedere, clasa a IV a! METODOLOGIE DE ÎNSCRIERE A COPIILOR ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR. SA NE AMINTIM SARBATORILE DE IARNA CU ELEVII SCOLII DIN CALAFINDESTI.

Scoala Postliceala Dimitrie Cantemir

Metodologia de organizare si desfasurare a examenului de certificare a calificarii profesionale a absolventilor invatamantului postliceal. Noi recrutori de personal medical vin la evenimentul Cariere in Alb in Targu Mures. Locuri de munca pentru asistenti medicali in Marea Britanie. De la aparitia Scolii in peisajul educational muresean si pana in prezent.

Lectii de canto Brasov, Scoala de canto, profesor, profesoara, muzica usoara, populara, lectii pian Brasov Lectii, profesor, profesoara de canto clasic, muzica populara, usoara, cursuri de pian Contact la Tel0724248941, email brasoveanubyahoo.com

Lectii de canto Brasov, Scoala de canto, profesor, profesoara, muzica usoara, populara, lectii pian Brasov. 30 mai 2010 de scoalacanto. Spectacol Intorsura Buzaului 2009 , muzica usoara si populara, profesor coordonator Bianca Brasoveanu. Postat in Fără categorie Leave a Comment.